AkArena

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cum sa faci ca sa iti ramana setarile salvate la cs

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1icon1Cum sa faci ca sa iti ramana setarile salvate la cs la data de Mar Oct 08, 2013 7:26 pm

Vizitato

Vizitator

De mult timp am tot observat foarte multi jucatori care intra cu nick-urile gen "RCPlayer" "CS[...]" etc... (inclusiv la unii admini am vazut asta).

Ei, asta se intampla la unele cstrike-uri cand faci setarile si iesi din ele, pur si simplu cand reintrii nici o setare facuta de tine nu mai este salvata, o ia de la inceput cu setarile originale.

Ca sa nu mai aveti aceasta problema, intrati in folderul cu cs-ul, click pe folderul "cstrike" si mai jos avem "config" la unii s-ar putea sa apara ca notepad, depinde cu ce program il pui sa deschida (Doar notepad functioneaza in cazul nostru). Cand am ajuns, click dreapta pe config si delete. De recomandat sa aveti cs-ul inchis cand faceti aceasta operatiune.

Reintrati in cs si refaceti-va setarile, la nick ar trebuii sa apara doar simplu "Player". Inchidem cs-ul reintram iar si observam ca setarile sunt salvate.

Bafta !

2icon1Re: Cum sa faci ca sa iti ramana setarile salvate la cs la data de Sam Oct 12, 2013 7:11 pm

spichilino

/\/ΩΩβ
/\/ΩΩβ

Vezi profilul utilizatorului http://www.spichilino.com
TC!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum