AkArena

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Concurs forum, votare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1icon1Concurs forum, votare la data de Mar Oct 08, 2013 7:10 pm

spichilino

/\/ΩΩβ
/\/ΩΩβ

Vezi profilul utilizatorului http://www.spichilino.com
Am vazut ca "lumea" nu prea mai e interesata de forum si de server (votare server) etc. Asa ca m-am gandit sa fac o sugestie de concus.

Genul concursului : Forum, votare. Adica un concurs in care va castiga cel mai activ. De ex: Pentru cine voteaza serverul si are dovada ca l-a votat se va da 1punct, pentru cine face o propunere buna sa se dea 2puncte, cine face un "tutorial" sau explica o problema sa primeasca 3puncte etc.
Motiv : Pentru a mai popula forumul si a fi mai activ.
Membrii care ar avea voie sa participe : Toti membri.
Data si ora : (de preferabil sa nu pice in timpul saptamanii): De la o zi x la o alta zi y.

2icon1Re: Concurs forum, votare la data de Mier Oct 09, 2013 7:17 pm

Vizitato

Vizitator

Nu prea ar avea multi chef sa dea si o dovada etc... Tie ti-a venit ideea ca ai inceput sa faci tutoriale, este foarte bine ca faci chestia asta ! Tine-o tot asa, mie unul imi place concursul, dar punctele sunt cam slabe, revin-o tot cu varianta asta dar mai modificata, sa fie mai convenabila si sa fie stabilit un program.
Las topic-ul deschis pana dai reply.

3icon1Re: Concurs forum, votare la data de Mier Oct 09, 2013 7:23 pm

Vizitato

Vizitator

Concurs stabilit. De acum se primesc cate 20 de puncte la cate 4 postari ! Cei care ajung la 300 de puncte primesc upgrade, spichilino are sarcina de a urmarii cifra posturilor fiecare si va da puncte !
Concursul se tine permanent, trebuie doar sa postati.

T C L O S E D
C
.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Contenidos Similares

-