AkArena

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Informatii despre Forum / Server / Clan

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1icon1Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Sam Sept 28, 2013 8:14 pm

Vizitato

Vizitator

Aici vor fi postate diferite informatii pe parcursul timpului.

Ultima editare efectuata de catre NeuTroN #cD in Sam Oct 19, 2013 1:23 pm, editata de 1 ori

2icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Sam Sept 28, 2013 9:11 pm

Vizitato

Vizitator

Edit ** Arrow 
De acum, in fiecare folder aveti voie sa va faceti alte topicuri pentru replyuri.
Toate topicurile au fost blocate in afara de cateva.

Ultima editare efectuata de catre NeuTroN in Dum Sept 29, 2013 5:55 pm, editata de 1 ori

3icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Dum Sept 29, 2013 5:54 pm

Vizitato

Vizitator

Atentie ! Am actualizat la 3 banuri maxim pentru acces in clan.

4icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Lun Sept 30, 2013 2:27 pm

Simplu #cD

Administrator
Administrator

Vezi profilul utilizatorului https://www.facebook.com/deathruncd
Am mai adaugat cateva grade si am scazut orele. De la Admin Group nu se mai fac cereri!

Ultima editare efectuata de catre Simplu in Joi Oct 03, 2013 12:57 pm, editata de 1 ori

5icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Lun Sept 30, 2013 2:45 pm

Vizitato

Vizitator

Va rog sa cititi regulamentul si vedeti ca am facut mai multe topicuri, uitati-va peste toate, poate va face cu ochiul ceva !
17:45:20
09.30.2013

6icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Lun Sept 30, 2013 2:51 pm

Vizitato

Vizitator

De acum trebuie sa postati la cerere acces care vi se pare cea mai importanta regula din regulament !

7icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Joi Oct 03, 2013 3:24 pm

Vizitato

Vizitator

8. De acum de la gradul Helper in sus puteti da PRO sau CONTRA la cereri si reclamatii, nu dati la grad mai mic
Is new.

8icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Dum Oct 06, 2013 8:12 am

FredY #cD

Moderator
Moderator

Vezi profilul utilizatorului
New!

Regulamentul forumuli este aproape complet.

9icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Mier Oct 09, 2013 4:09 pm

Vizitato

Vizitator

New for Spichilino !!

Spichilino, datorita posturilor si a activitatii tale, ai primit upgrade !

Upgrade Super Admin Group

10icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Sam Oct 12, 2013 7:15 pm

spichilino

/\/ΩΩβ
/\/ΩΩβ

Vezi profilul utilizatorului http://www.spichilino.com
New for Spichilino !!!

Spichilino, datorita activitati tale si datorita bunatati lui Simplu, ai primit upgrade!

Upgrade God

11icon1Re: Informatii despre Forum / Server / Clan la data de Sam Oct 19, 2013 1:21 pm

Vizitato

Vizitator

Regulament modificat

10. Nu se fac favoritisme sau exceptii, se sanctioneaza cu downgrade / BAN PERMANENT.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum